0384 218 30 30

Kurumsal


Kuruluş


Ünal Bims, sektöründe tecrubeli kadrosuyla 27 yıldır hizmet veren bir firma olup hedefimiz dahada büyümek ve kaliteyi surdurmektir .

  • Ürünlerimiz %100 Memnuniyet Garantilidir.
  • Fire Oranımız 1000'de 2'dir.
  • Kalite standartlarına uygun üretim yapmaktayız.


Ürünlerimize okadar güveniyoruz ki ; Müşterilerimiz istediği ürünümüzü istediği labaratuarda tüm testleri uygalyıp test edebilir.
Tüm ürünlerimiz sektörde 25. Yılını yaşayan ÜNAL BİMS markası güvencesi ve kalitesi ile üretilmektedir.

 

Sektörde öncü olmak ve sizlere daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için çıktığımız bu yolda ürün kategorilerimiz genişleterek, en kaliteli ürünleri üretiyoruz. Sizlerin isteklerini kendimize misyon kabul ederek çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

 

İlerleyen yıllarda daha kurumsal ve şuan hizmet verdigi firmalara teknolojik ,kaliteli ilkeli sürekli büyüyen müşterilerini kendi iş ortağı statüsünde gören yönetimi ile hizmetlerini hep bir üst noktaya taşıma hedefi gözetmektedir.

 

     Firmamızca üretilen bloklar, A1 sınıfı yanmaz olup, yüksek ısı ve ses yalıtım performansına sahiptir. Isı yalıtım özellikleri itibariyle ürünlerimiz TS EN 1745 şartlarını sağlamaktadır.

 

       Çağa ayak uydurmanın bilincinde olan Ünal Bims müşterilerine daha iyi hizmet, kaliteli sağlam dayanıklı ve estetik ürünler sunmak amacıyla kendi bünyemizde bulunan labaratuar ve ar-ge çalışmalarıyla birlikte tam otomasyonlu üretim yapmaktadır.
nevşehir web tasarım